Milvydas Juškauskas, Karaliaus Mindaugo husarų batalionas, trijų dalyvavimų medaliai.      
Atpildas » Milvydas Juškauskas, Karaliaus Mindaugo husarų batalionas, trijų dalyvavimų medaliai. (0)
Reportažas 41 4.98
2015-09-05 nurungėme JAV 173-osios desantininkų brigados parašiutininkus. Prie Panevėžio Pajuostyje kariniame dalinyje buvusio TSRS parašiutininkus skraidinusių lėktuvų aerodromo vietovių miškais vyko 25 km ėjimas su savo ėjimui savarankiškai pasirinktų daiktų nešimu su savimi. Nuostatai - dėl laiko nesivaržyti, bėgti draudžia.

Ketino dalyvauti 100 asmenų, dalyvavo mažiau - daugiausia kariai, su kariuomene susijusių organizacijų nariai, o taip pat 13 iš 17-os pareiškusių norą kariniame daliniuose apgyvendintų JAV 173 parašiutininkų brigados karių, visi su sportinėmis trumpomis kelnėmis - juos ir jų "Hammer" matote nuotraukose.

Startas 10:00 val. išsyk pasimatė, kad JAV karių grupė išsiveržė pirmaisiais. Todėl iš syk prie jų prisigretino M.J. ir V.S-tė. Stebėjimas desantininkų nuotaikų, kalbų, veiksmų, elgesio, klausomos muzikos, elgesio pamačius stirną ir kt. sudaro pagrindą išvadoms, jog JAV parašiutininkų smegenų atmintyse kitokios programos ir kitokie veiksmai nei M.J. daug kartų panašiose veiksmuose stebėtų kitų keliolikos šalių karių.

To pasekoje nutarta USA desantininkus išmėginti. Po 10 km , kai prisivijo dar 2x2 lietuviai, mes šešiese, t.sk. ir V.S-tė nutarėme desantininkus aplenkti ir palikti atsilikusius – koks buvo “specnazininkų” nustebimas…

Kai desantininkai liko apie 300 metrų už nugarų JAV grupės vadas duodavo nurodymus vienam kariui bėgti (nors tai draudžia) ir mus aplankus eiti apie 15 m priešais mus, atseit jis pirmesnis, o kiti 12 USA karių atseit taip skatinami saviškį prisivyti – lyg tai jie vejasi ne mus, bet saviškį .
Desantininkams tokius veiksmus pakartojus, - mes 3-se taip padidinome ėjimo greitį, jog po keliolikos minučių desantininkai atsiliko apie kilometrą. O su jais likusieji 3 leituviai stebėjo ką jie darys.
Likusiųjų teigimu to USA grupė nebesutarė tarpusavyje, vieningai ėjusi su JAV ir parašiutininkų vėliavomis išsitampė, pasklido. Keturi ryžosi vytis mus, silpnesni ėjo rungtyniaudami su Lietuvos merginomis , o USA desanto atsilikėliai saviškius vijosi “žygiuodami” prisivyti tų lietuvių, kurie net negalvojo dalyvauto jokiose varžybose.

M.J. ir dar keli lietuviai į finišą atvyko 13:05 (3:05 val.).
Bendražygius palikę desantininkų lyderiai linksmais nebeatrodė.
Nuotraukoje USA vėliavnešys su keliais USA kariais grįžta 13:33 (3:33 val.).
Nuotraukoje 3 medaliai – gavo visi dalyviai atitinkamo laipsnio pagal kelintą kartą dalyvavo.

Gal surengtų ir su RasiJos, Baltarusijos, Ukrainos kariais parungtyniauti ėjimu, plaukimu, šaudymu, vairavimu, aptartume viso Pasaulio praeities valstybių ir tautų kilmės įrodymus - gal ir kariauti nebereikėtų - mažiau kas benorėtų.

Nuotrauku spausdinimas

Albumo duomenys

 

Milvydui Juškauskui įteikti titulų ženklai, ordinai ir medaliai iš 93 rodomi 49

Nuotraukų navigacija: 48 / 58

Albumų navigacija: 2 / 16

Vartotojo duomenys

 
  • Atpildas
  • Vartotojas nuo:2008 Bir 18
  • Albumai / nuotraukų kiekis:16 / 2056

Funkcijos

Nuotraukos ypatybės

 
  • Patalpinta:2015 Rgs 06 14:49
  • Dydžiai:3321x2000
  • Failo dydis:953KB

Žymelės

Pasiūlyti daugiau žymelių

Pasiūlykite savo žymelių (atskirtų kableliais)

Galite siūlyti bet kokias žymeles, kurios jūsų manymu yra tinkamos nuotraukai ir kurių nėra jau esančiame žymelių sąraše. Jei nuotraukos autorius nuspręs, kad jūsų pasiūlymas šiai nuotraukai tinkamas, jis galės priimti pasiūlymą ir jis atsiras nuotraukos žymelių sąraše.