LDK taleriai. Nebuvo Abiejų Tautų Respublikos. Išdidina kelis kartus paspaudus nuotraukos viršuje ir kairėje.      
Atpildas » LDK taleriai. Nebuvo Abiejų Tautų Respublikos. Išdidina kelis kartus paspaudus nuotraukos viršuje ir kairėje. (0)
Reportažas 25 4.96
Siųsti šią nuotrauką kaip elektroninį atviruką Nebuvo Abiejų Tautų Respublikos. Slepiami mūsų protėvių pinigai. Juose užrašai STANISLAUS AUGUSTUS GRAND DUKE REX POLON-ia MAXIMUS DUCATUS LITUA. > LITHU. > LITH. > LITHUAN. > LIT. – užrašai lotynų kalba. Išvertus į dabar vadinamą lietuvišką kalbą nurodytos pareigos – DIDYSIS KUNIGAIKŠTIS KARALIUS LENKIJOS DIDŽIOSIOS KUNIGAIKŠTYSTĖS LITHU. > LITH. > LITUA. > LITHUAN. > LITU. > LIT. - pasistengėme surinkti su visais naudotais skirtingais įrašais. Labai smarkiai išdidinami - http://foto.delfi.lt/my_picture/2604681/
Dešinėje 1795 m. retai aptinkamas paskutinis LDK-Karalystės taleris.
.
Jie įrodo:
1. Nebuvo jokios Abiejų Tautų Respublikos Žečpospolitos (lenk. Rzeczpospolita Obojga Narodów).
.
2. Didysis Kunigaikštis ir Didžiojoje Kunigaikštystėje Lietuvos ir Lenkijoje. Karalius ir Lenkijoje, ir Didžiojoje Kunigaikštystėje Lietuvos, nes neišskiria – tada būtų neva GRAND DUKE MAXIMUS DUCATUS LITUA. REX POLON. arba atvirkščiai. Sidabriniai pinigai daug metų ir daug kartų sukurtas ir gamintas įrodymas patikimesnis nei kokie nors vienkartinai ar kelis kartus padaryti parašymai ar akademikų ar profesorių pasakymai. Pinigų be juose pavaizduoto Vadovo sutikimo negamintų, o Vadovas geriau žinojo kaip vadinasi jo pareigos, nes taip save pristatydavo visų šalių visiems vadovams ir kitiems asmenims – visiems pinigų naudotojams. Turime ir medalių su to vadovo veidu ir tapačiais užrašais.
.
3. Lietuvos nacionalinis muziejus tokių talerių turi, tačiau viešai nerodo – tai įrodo, kad nurodyta (nutarta) slėpti ir suprantama kodėl.
.
4. Lietuvos vardo įrašo kaip „Lietuva“ taleriuose nėra. Ir 16 amž. vidurio sidabriniuose piniguose grašiuose įrašai - 1550 SIGIS . AVG . REX . PO . MAG . DUX . II - MAGNI . DUCAT . LITVA . MONETA . SIGIS = Žygimantas, AVG = gal auguras (žinys), DVX = vadovas, tariama "duch", LITVA – lotynų kalba V dažnai tariama U. Todėl manome, kad LITVA tariama "litua". http://foto.delfi.lt/my_picture/2604699/
.
5. Wikipedia įrašų esmė dalinai neteisinga, nuklaidina į apgaulingas ir mažiau reikšmingas smulkmenas.
.
6. Dauguma žmonių klaidinami, juos sudomina aiškinimais apie esmės nelemiančius dalykus.
.
7. Tai yra Lietuvos valstybės, Lietuvos vietinių gyventojų protėvių pinigai - bendri su Lenkija, bendri su Lenkijos vietinių gyventojų protėviais. Gerbe (herbe) Vytis ir Erelis lygaus reikšmingumo padėtyse, o karūna - Vadovo pareigų ženklas, virš abiejų lygiai vienodai. Tačiau visame pasaulyje šie pinigai pristatomi tiktai kaip Lenkijos pinigai, o Lietuvos RESPUBLIKOS veikėjai nieko nedaro - arba neišmano, arba išdavikai.
.
P.s.: 1. Nėra jokių labai senų įrodymų kada pirmą kartą bet kokia kalba parašyta taip, kad bet kuria kalba tartų „Lietuva“. Į 16 amžiumi datuojamus Kvedlenburgo analus įrašyta „Litua“. Lotynų kalba daiktas „Lituus“ ... turime daugybę įrodymų... tektų daug rašyti, kas domėjosi tie žino.
2. Lotynų kalbą naudojo valdytojai Romos Imperijos (lot. Imperium Romanum). Ją performavus lotynų kalbą naudojo valdytojai Šventosios Romos Imperijos Vokiečių Nacijos (vok. Heiliges Römisches Reich Deutscher Nation; lot. Sacrum Imperium Romanum Nationis Germanicae). Lotynų kalbą tebenaudoja tų imperijų valdymo sistemų paveldėtojai-palikuonys vadovaujami VaTikAno. Jis nuo 16 a. pastatytas ant Atrušių > Etruschi > Etruskų kapinių. Etruskų kalba beveik suprantama dabar vadinama lietuvių žemaičių kalba. Jėzuitų ordinas įkurė universitetus. Lotynų kalbą naudoja VaTikAno įtakos organizacijų įtakojamų universitetų mokslininkų ir "mokslininkų" pareigų vykdytojai - pagal jiems duodamas pareigas, nurodymus, programas, finansavimus. Todėl ir skiriasi jų ir mūsų įrodymų rodymai, išvados ir aiškinimai. Sėkmės.

Nuotrauku spausdinimas

Albumo duomenys

 

Praeities naudojimo ateičiai įrodymai. Milvydas Juškauskas ir kt

Nuotraukų navigacija: 4 / 43

Albumų navigacija: 1 / 13

Vartotojo duomenys

 
  • Atpildas
  • Vartotojas nuo:2008 Bir 18
  • Albumai / nuotraukų kiekis:16 / 1808

Funkcijos

Nuotraukos ypatybės

 
  • Patalpinta:2016 Lie 21 21:37
  • Dydžiai:1894x910
  • Failo dydis:761KB

Žymelės

Pasiūlyti daugiau žymelių

Pasiūlykite savo žymelių (atskirtų kableliais)

Galite siūlyti bet kokias žymeles, kurios jūsų manymu yra tinkamos nuotraukai ir kurių nėra jau esančiame žymelių sąraše. Jei nuotraukos autorius nuspręs, kad jūsų pasiūlymas šiai nuotraukai tinkamas, jis galės priimti pasiūlymą ir jis atsiras nuotraukos žymelių sąraše.