Svastika ant daiktų. Gavo Milvydas Juškauskas.      
Atpildas » Svastika ant daiktų. Gavo Milvydas Juškauskas. (0)
Reportažas 22 5
Siųsti šią nuotrauką kaip elektroninį atviruką Gauta teisėtai. LV tarnyboms padėjome sužinoti kas pardavinėja pasaulinėje rinkoje nes LV iškasinėjo daug pilkapių. LV Kultūros vadovybei pasiūlėme jei prašytų žiedus perduotume. Sagės iš nuo LT link Trakų (Vulgaria>Bulgaria) ir link Į_tą_lija, datuojamos 1-5 amžiumi. Apvali iš GB. "Svastikų amžius rodo tokios kultūros kryptis" - t.y. iš kurios pasaulio vietos į kurias vietas prieš kiek metų perduota tokia kultūra. Seniausias svastikas - daiktus ne jų nuotraukas, matėme datuotas 8,7,6,5,4,3,2 tūkst. metų Trakų > Trakijos > Vulgaria > Bulgaria ir aplink ją. Genetikų tyrimų išvados - tų vietovių gyventojai persikėlė šiauriau. Bulgarijoje randamas brangenybes vadina Trakų lobiais.
Seniausi gauti Indijos daiktai su svastika datuojami 1 amžius - Balti_s_tan mainė_tas > monetas. Nematėme įrodymų senesnių Indijos daiktų su svastikomis. Kinijoje, Japonijoje, Korėjoje ir aplink jas - žinomi tiktai kelių šimtų metų senumo daiktai su svastika.
Archeologai ir muziejininkai gal galėtų susitarti ištraukti svastikas iš Europos muziejų saugyklų... ir šitas atiduotume.

Nuotrauku spausdinimas

Albumo duomenys

 

Praeities naudojimo ateičiai įrodymai. Milvydas Juškauskas ir kt

Nuotraukų navigacija: 2 / 43

Albumų navigacija: 1 / 13

Vartotojo duomenys

 
  • Atpildas
  • Vartotojas nuo:2008 Bir 18
  • Albumai / nuotraukų kiekis:16 / 1808

Funkcijos

Nuotraukos ypatybės

 
  • Patalpinta:2016 Rgs 08 09:16
  • Dydžiai:2000x1124
  • Failo dydis:719KB

Žymelės

Pasiūlyti daugiau žymelių

Pasiūlykite savo žymelių (atskirtų kableliais)

Galite siūlyti bet kokias žymeles, kurios jūsų manymu yra tinkamos nuotraukai ir kurių nėra jau esančiame žymelių sąraše. Jei nuotraukos autorius nuspręs, kad jūsų pasiūlymas šiai nuotraukai tinkamas, jis galės priimti pasiūlymą ir jis atsiras nuotraukos žymelių sąraše.