49 / 63
 
Greitas vertinimas:
Siunčiama…
LSDMS tarybos posėdis mieste prie upės vingio      
Aurelija Lankeliene » LSDMS tarybos posėdis mieste prie upės vingio (0)
Reportažas 0 0
Šeštadienį, LSDMS tarybos posėdis, Mažeikių klubo pirmininkės Rūtos Matulaitienės kvietimu įvyko Mažeikų viešojoje bibliotekoje. Po gausių sveikinimų ir palinkėjimų Lietuvos Respublikos Seimo narė Raminta Popovienė apžvelgė visai Lietuvai ir atskiriems regionams svarbias politines aktualijas, atsakinė į moterims aktualius klausimus. LSDMS pirmininkė Orinta Leiputė pristatė kandidatų į savivaldybių tarybas parinkimo, iškėlimo ir sąrašo sudarymo, bei kandidatų iškėlimo į Europos sąjungos parlamentą ir LR Prezidentus tvarkas. Tarybos posėdyje Europos parlamento narė, LSDMS tarybos narė Vilija Blinkevičiūtė vienbalsiai iškelta kandidate į LR Prezidento postą.

"Labai svarbu, kad artėjančiuose Savivaldybių rinkimų sąrašuose būtų kuo daugiau aktyvių ir kompetetingų moterų. Tam reikia ruoštis dabar ir nelaukti kol Jus pasiūlys vyrai, o siūlykite pačios " - kalbėjo pirmininkė Orinta Leiputė.

Posėdyje aptarti ir kiti probleminiai klausimai. "Seksualinis priekabiavimas pripažįstamas viena opiausių diskriminacijos dėl lyties problemų ir laikomas šiurkščiu žmogaus teisių pažeidimu, viena iš smurto prieš moteris formų" - taip savo pranešimą pradėjo LSDMS pirmininkės pavaduotoja Margarita Jankauskaitė ir aptarė dar vieną labai svarbią problemą - smurtą prieš moteris. LSDMS narės aktyviai dalyvauja organizuojamuose įvairiuose renginiuose, skirtuose atkreipti dėmesį į šią problemą ir ją spręsti. Nuo vasario 1 d. startuoja praktinių mokymų ciklas: „Smurtas artimoje aplinkoje: kodėl apie tai svarbu kalbėti?". LSDMS pirmininkės pavaduotoja, LSDP Vilniaus skyriaus pirmininkė Auksė Kontrimienė aptarė smurto prieš moteris pagalbos programas savivaldybėse. Taip pat posėdžio metu buvo nutarta aktyviai dalyvauti tarptautinėje socialinėje akcijoje „Vienodas atlyginimas už tą patį darbą", siekiant atkreipti dėmesį į skirtingus moterų ir vyrų atlyginimus, bei su tuo susijusias pasekmes.

Pramoginėje dalyje moterys aplankė vieną didžiausių Mažeikių miesto kultūros židinį – Viešąją biblioteką. Darbuotojos papasakojo apie parodas, rengiamus susitikimus, parodė mažųjų skaitytojų erdvę. Mažeikių muziejuje apžiūrėtos eksponuojamas unikalios parodos.
Pridėti komentarą arba balsuoti:

Nuotrauku spausdinimas

Albumo duomenys

 

LSDMS tarybos posėdis mieste prie upės vingio

Nuotraukų navigacija: 49 / 63

Albumų navigacija: 1 / 104

Vartotojo duomenys

 

Funkcijos

Nuotraukos ypatybės

 
 • Nufotografuota:2018-02-03 15:01:15
 • Patalpinta:2018 Vas 04 20:50
 • Dydžiai:1024x683
 • Failo dydis:242KB
 • Fotoaparato gamintojas:Nikon
 • Fotoaparato modelis:NIKON D3100
 • Židinio nuotolis:300/10
 • Išlaikymo trukmė:10/600
 • Apertūra:f/4.5
 • Iso equiv:3200
 • Židinio atstumas:45/10

Žymelės

Pasiūlyti daugiau žymelių

Pasiūlykite savo žymelių (atskirtų kableliais)

Galite siūlyti bet kokias žymeles, kurios jūsų manymu yra tinkamos nuotraukai ir kurių nėra jau esančiame žymelių sąraše. Jei nuotraukos autorius nuspręs, kad jūsų pasiūlymas šiai nuotraukai tinkamas, jis galės priimti pasiūlymą ir jis atsiras nuotraukos žymelių sąraše.